رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان: داشتن پروانه مهارت فنی برای اشتغال به کار کارگران در بخش‌های ساختمان و شهرسازی الزامی است
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه داشتن مهارت فنی برای اشتغال به کار کارگران در بخش‌های ساختمان و شهرسازی الزامی است، گفت: کارگران ساختمان سازی باید از فنی و حرفه‌ای کارت مهارت اخذ کنند.
 ١٢:٥٩ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه اراک مطرح کرد؛ ۳ اصل اساسی برای پیشرفت کشور کدامند؟
آیت‌الله دری نجف‌آبادی گفت: تولید، مهارت‌افزایی و حمایت از کارآفرینی ۳ اصل اساسی برای پیشرفت کشور است که باید مورد توجه دانشگاه‌ها قرار گیرد.
 ١٢:٢٩ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌های گازرسانی استان
این تفاهم نامه با هدف اجرای مشترک دوره‌های مهارتی و آزمون‌های صلاحیت‌های حرفه‌ای مشاغل مورد نیاز انجمن صنفی شرکت‌های گازرسانی استان منعقد گردید.
 ٠٩:٤٦ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار اردستان:دانش‌آموزان به رشته‌های فنی و حرفه‌ای تشویق شوند
فرماندار اردستان گفت: باید تلاش شود جهت فکری جامعه به گونه‌ای باشد که خانواده‌ها به رشته‌های فنی تمایل پیدا کنند تا دانش‌آموزان به رشته‌های فنی و حرفه‌ای تشویق و هدایت شوند.
 ٠٩:١٨ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه همکاری‌های آموزشی بین اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و جمعیت هلال احمر استان
تفاهم نامه همکاری‌های آموزشی با هدف ارتقا توانمندی‌ها و افزایش مهارت نیروی انسانی فعال و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود، بین کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان منعقد گردید.
 ٠٨:٠٩ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با هفته کارآفرینی: بازارچه کارآفرینی در دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان افتتاح شد
همزمان با هفته جهانی کارآفرینی و همچنین هفته پژوهش بازارچه کارآفرینی با هدف تقویت کارآفرینی و تأکید بر تقویت فرهنگ کارآفرینی و پرورش خلاقیت در بین دانشجویان در دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان افتتاح شد.
 ٠٧:٥٦ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوان اصفهانی موفق به کسب مقام اول مسابقات آزاد مهارت کشوردررشته طراحی نقشه فرش شد
محسن مومنی از استان اصفهان موفق به کسب مقام اول مسابقات آزاد مهارت کشوردررشته طراحی نقشه فرش شد.
 ٠٧:٢٢ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هم اندیشی برگزاری مسابقات آزاد مهارت رشته چاقو سازی در زنجان برگزارشد
محمدرضا انصاری مديرکل آموزش فني و حرفه‌اي استان زنجان در خصوص مسابقات آزاد مهارت گفت: رقابتی است که میان داوطلبین دارای مهارت در رسته‌های فنی و حرفه‌ای با حمایت دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش خصوصی، صنایع، اصناف و اتحادیه‌ها در سطح استانی و ملی و با مدیریت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار می‌شود.
 ١٢:١٣ - دوشنبه ٧ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی آموزش های اشتغال محور در ندامتگاه چابهار
سازمان منطقه آزاد در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی اقدام به راه‌اندازی دور دوم مهارت آموزی و توانمند سازی مدد جویان ندامتگاه چابهار کرد.
 ٠٨:٣١ - دوشنبه ٧ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاههای سنجش مهارت وارزیابی صلاحیت حرفه ای نیروی کاردرمراکز آموزش فنی وحرفه ای نساجی اصفهان وبرادران نجف آباد بصورت وبینار افتتاح شد
آئین افتتاح کارگاههای سنجش مهارت وارزیابی صلاحیت حرفه ای نیروی کاردرمراکز آموزش فنی وحرفه ای نساجی اصفهان وبرادران نجف آباد بصورت وبینار برگزار شد.
 ٠٧:٤٨ - دوشنبه ٧ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>